LIVETË FUNDIT
22:12 Edhe nesër moti kryesisht me diell, temperaturat deri në 37 gradë Celsius 21:47 Kolona të gjata në Merdare dhe tek Dheu i Bardhë 21:33 Rritja e infektimeve në Evropë detyron autoritetet që të ashpërsojnë masat 19:57 Kurti: S’do ta harrojë kurrë aktin e humanizmit të Kroacisë 17:24 FBK: Më 1 gusht fillon afati kalimtar 17:19 Ministria e Bujqësisë me apel për fermerët: Mos i digjni hamulloret 16:55 Italia me masa të reja anti-COVID, kufizime për qytetarët që udhëtojnë në këtë shtet 16:37 Federata e Basketbollit kërkon që të lirohen qendrat e vaksinimit 16:11 Faktorët që ndikojnë në rritjen e kolesterolit të keq 15:18 Mbi 15 mijë qytetarë vaksinohen kundër COVID-19 në 24 orët e fundit 15:13 Jo dhe aq i lirë për Real Madrid, paga dhe komisionet e frikshme të Alabas 14:44 Një rast i ri me COVID-19 në Suharekë, 92 në tërë Kosovën 14:26 PDK të enjten zgjedh Kryesinë e re 14:07 Terapia e rërës kundër reumatizmës – çfarë duhet të dini 13:24 Për shkak fluksit të madh në Merdare, policia kërkon që të shfrytëzohen edhe pika tjera të kalimit të kufirit 12:18 Mbi 137 mijë qytetarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës anti-COVID 11:52 Vjen oferta zyrtare, Shkodran Mustafi drejt Turqisë 11:33 ​Kontrolli dhe siguria e mishit gjatë verës, AUV: Kujdes gjatë transportimit për në shtëpi 11:00 IKSHPK: Mos lejoni mbylljen e të gjithëve nga pakujdesia e disave 10:41 Hoti: Të gjithë kandidatët e LDK-së për komuna janë personalitete të respektuara në komunat e tyre