Parashikimi i motit për javën e ardhshme
Disa mënyra të lehta për të çliruar trupin nga stresi dhe dhimbja

1 orë më parë / Shëndeti

Disa mënyra të lehta për të çliruar trupin nga stresi dhe dhimbja

Sipas studimeve stresi shkakton 50 probleme shëndetësore fizike dhe mentale. Të gjithë ne përjetojmë stres herë pas here, netë pa gjumë apo ditë të lodhshme....

Masat e reja, hapen gastronomia dhe qendrat tregtare, mbetet ora policore

2 orë më parë / Lajme

Masat e reja, hapen gastronomia dhe qendrat tregtare, mbetet ora policore

Qeveria e Kosovës sot në orën 19:00, do ta mbajnë mbledhjen e radhës ku pritet të merren masat e reja anti-COVID. Në kuadër të masave...

Messi: Është ndjenjë e veçantë të fitosh trofe si kapiten i Barcelonës

3 orë më parë / Sport

Messi: Është ndjenjë e veçantë të fitosh trofe si kapiten i Barcelonës

Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi ka folur për fitoren në Copa del Rey. Barcelona ka fituar me rezultat të thellë ndaj Athletic Bilbaos në kuadër...

Edhe sot mot me shi në Kosovë
RAPORTO