Të dielën ndeshja Drenica-Ballkani, i besohet këtij gjyqtari

Të dielën ndeshja Drenica-Ballkani, i besohet këtij gjyqtari
Çlirim Gashi

30.04.2021 / Sport

Në fundjavë pritet të zhvillohen ndeshjet e javës së 32-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Kjo javë pritet të sjellë ndeshje tejet interesante në këtë kompeticion.

Qendra fizioterapeutike PHYSIO CURE CLINIC sjell eksperiencën gjermane në Suharekë

Për herë të parë në Komunën e Suharekës, të premtën më 14 maj në ora 14:00 hapet qendra fizioterapeutike e specializuar në trajtimin e problemeve të aparatit lëvizës, PHYSIO CURE CLINIC...

Lexo më shumë

Në kuadër të kësaj jave Drenica do të presë Ballkanin në stadiumin “Bajram Aliu” në Skenderaj.

Kjo ndeshje pritet të zhvillohet të dielën me fillim prej orës 15:00.

Ndeshjen Drenica-Ballkani, pritet ta drejtojë treshja: Selim Isufi, Gzim Mehmeti dhe Alban Ejupi, ndërsa gjyqtar i katërt do të jetë Gramos Shala.

Ndërsa vëzhgues i gjyqtarëve do të jetë Mustafa Domi dhe delegat Senad Hamziq.

RAPORTO