Komuna e Suharekës thotë se po i trajton me prioritet kërkesat e qytetarëve
Norvegjia ia dhuron Kosovës 180 mijë vaksina AstraZeneca

7 orë më parë / Lajme

Norvegjia ia dhuron Kosovës 180 mijë vaksina AstraZeneca

Norvegjia ia ka dhuruar 180 mijë doza të vaksinës AstraZeneca Kosovës, si rezultat i bashkëpunimit me institucionet e Bashkimit Evropian. Lajmin e ka bërë të...

Metoda natyrale për të kuruar djegien nga dielli

8 orë më parë / Shëndeti

Metoda natyrale për të kuruar djegien nga dielli

Në qoftë se deri pak javë më parë ankoheshit nga dimri i stërzgjatur, shirat e bezdisshëm të prillit dhe majit e temperaturat e ulëta, ky...

Euro 2020, Çeki – Angli, formacionet zyrtare

8 orë më parë / Sport

Euro 2020, Çeki – Angli, formacionet zyrtare

Sot në mbrëmje do të jenë vetëm dy ndeshje, ndryshe nga dje ku u luajtën 4 dhe do të vendoset fati i Kroacisë dhe Skocië...

RAPORTO