KEDS njofton për punime, nesër këto vende të Suharekës do të mbesin pa rrymë
Policia s’fal, brenda 9 muaje në Suharekë shqipton mbi 4,800 gjoba trafiku

2 orë më parë / Suhareka

Policia s’fal, brenda 9 muaje në Suharekë shqipton mbi 4,800 gjoba trafiku

Pasiqë si pasojë e mosrespektimit të rregullave në trafik, shpesh herë po ndodh edhe më e keqja, aksidenti, ku fatkeqësisht disa prej tyre po përfundojnë...

Historia e zgjedhjeve lokale në Suharekë që nga viti 2000

4 orë më parë / Zgjedhjet

Historia e zgjedhjeve lokale në Suharekë që nga viti 2000

Shkruan: Herolind Bytyçi Mirëpo para organizmit të zgjedhjeve të para lokale Suhareka njëkohë udhëheqej nga strukturat paralele të Qeverisë Thaçi.  Më 8 tetor 1999 Suhareka...

Suharekë, të dehur një femër dhe mashkull rrahen mes veti, arrestohen dy të dyshuarit

5 orë më parë / Suhareka

Suharekë, të dehur një femër dhe mashkull rrahen mes veti, arrestohen dy të dyshuarit

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se në orët e hershme të së mërkurës nën ndikim të alkookit një femër dhe një...