Semetisht, një person tenton të vetvritet me medikamente mjekësore

Semetisht, një person tenton të vetvritet me medikamente mjekësore
Çlirim Gashi

08.05.2021 / Suhareka

Një person ka tentuar të bëjë vetvrasje në orët e para të mëngjesit të së premtes.

Sipas burimeve të SuharekaOnline është bërë e ditur se një person ka tentuar të vetvritet duke konsumuar sasi të tepruar të medikamenteve mjekësore.

SuharekaOnline ka mësuar se tentim vetvrasja ka ndodhur në fshatin Semetisht rreth orës 03:35.

I njëjti është dërguar për tretman mjekësor në spital dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë.

RAPORTO