Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

  • 08.04.2021
Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin hap të jetës. E ardhmja është edhe më e sigurt nëse zgjedh rrugën dhe partnerin e duhur!

Për të ndërtuar të ardhme të sigurt partneri më adekuat për të vërë themelet e sigurta është ndërmarrja N.T.P.SH “HALITI” nga Mushishti. Një kompani kjo që me shërbimin dhe produktet që ofron ka arritur që të krijojë klientelë jo vetëm në Kosovë por edhe në vendet e rajonit.

Teknologjia më moderne që kalon investimet milionëshe dhe stafi i kualifikuar ka bërë që kjo kompani të renditet në top kompanitë më të kërkuara për furnizimin me material ndërtimor dhe shërbimet e ndërtimit.


Duke filluar nga shtëpitë, objektet industriale e deri tek ndërtesat shumëkatëshe N.T.P.SH “HALITI” është treguar lider i suksesit dhe partner i denjë për një të ardhme të sigurt.

Kombinimi i materialit ndërtimor të standarteve evropiane dhe betonit të gatshëm që ofron kjo ndërmarrje ka bërë që shërbimi ndaj klientëve të jetë në afat kohor dhe me cilësi të garantuar.

*Artikull i sponzorizuar

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë