Edhe një rast i vjedhjes së veturës në Suharekë

Edhe një rast i vjedhjes së veturës në Suharekë
Taulant Krasniqi

18.07.2021 / Suhareka

Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të pa njohur i kanë vjedhur veturën e tij të cilën e kishte parkuar në rrugën “Ibrahim Llutfiu” në Suharekë.

Rastin e ka konfirmuar për SuharekaOnline zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, toger Shaban Osmanollaj.

Osmanollaj ka bërë të ditur se sipas ankuesit është raportar se rreth orës 15:00 kishte parkuar automjetin e tipit Opel Corsa ngjyrë vjollcë metalike në rrugën “Ibrahim Llutfiu” në Suharekë dhe se e njëjta i është vjedhur nga persona të panjohur.

Sipas zëdhënësit njësia policore është duke e hetuar rastin.

LEXO EDHE:  Suharekë, i shqiptuan tiketë trafiku, arrestohet pasi i ofendoi dhe pengoi zyrtarët policor në kryerje të detyrës

Test antigjen për COVID-19 vetëm 15€, rezultati brenda 30 minutave

Në Laboratorin “RIOLAB” kryhet testi i shpejtë i antigjenit për COVID-19. Testi i antigjenit përdoret në diagnozën e infeksionit COVID-19....

Lexo më shumë

Të fundit