Bizneset Vende Pune Ofertat

Tre persona në Prizren kërkuan ndihmë mjekësore pasi u sulmuan fizikisht nga disa të panjohur

Tre persona në Prizren kërkuan ndihmë mjekësore pasi u sulmuan fizikisht nga disa të panjohur

01.08.2023 Ligji

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Tre persona në dy raste të ndara janë sulmuar gjatë ditës së hënë në Prizren.

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Stacionin Policor në Prizren janë raportuar dy raste të sulmeve fizike, raporton SuharekaOnline.

Sipas raportit të policisë thuhet se rasti i parë është raportuar rreth orës 02:15, ku dy meshkuj kanë kërkuar ndihmë mjekësore pasi që ishin përfshirë në një rrahje, ku disa persona të dyshuar, të panjohur për viktimat i kishin sulmuar fizikisht dhe janë larguar.

Policia për këtë rast konfirmon se është duke u hetuar nga njësitet përkatëse.

Prizren 31.07.2023 – 02:15.  Dy Viktima meshkuj kosovarë kane kërkuar ndihmë mjekësore pasi që ishin të përfshirë në një rrahje ku personat e dyshimtë,  të panjohur i kanë sulmuar viktimat dhe janë larguar . Njësitet përkatëse janë duke kryer procedurat hetimore.” thuhet në raportin e policisë.

Ndërsa, rasti i dytë është raportuar rreth orës 17:00, ku një person ka raportuar se derisa ishte në punë, dy persona të panjohur për të e kanë sulmuar fizikisht, duke i shkaktuar lëndime trupore dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Sipas raportit të policisë bëhet e ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor në Spitalin Rajonal të Prizrenit, e poashtu edhe ky rast është në procedura hetimore.

Prizren 31.07.2023-17:00. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa ka qenë në pune dy persona të panjohur e kanë sulmuar fizikisht duke i shkaktuar lëndime trupore dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Viktima ka pranuar tretman mjekësor në  spitalin e Prizrenit. Rasti në procedurë hetimore.” thuhet tutje në raportin e policisë.

Nails by Teuta Tjera Rr. Brigada 123, Sheshi, Suharekë,
Kosovë
Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
ISEFERI SH.P.K. Prodhim Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
BeeApiterapia Tjera Terrnje-Suharek,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë