Aksidentohen dy vetura në Gelancë, një person dërgohet për tretman mjekësor në QKUK

  • 14.12.2022
Aksidentohen dy vetura në Gelancë, një person dërgohet për tretman mjekësor në QKUK

Një aksident trafiku me lëndime dhe mëme materiale ka ndodhur në fshatin Gelancë të Suharekës.

Dy automjete me targa vendore dhe drejtues meshkuj janë aksidentuar mes vete dje rreth orës 18:20 në fshatin Gelancë të Suharekës, raporton SuharekaOnline.

Sipas informacioneve bëhet e ditur se si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar njëri person, i cili ishte duke drejtuar veturën.


Policia e Kosovës bën të ditur se personi i lënduar është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Ndërsa, arsyet e aksidentit nuk dihen ende.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë