Aksident trafiku në Bukosh, lëndohen dy persona

  • 17.08.2022
Aksident trafiku në Bukosh, lëndohen dy persona

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se i dyshuari mashkull kosovar deri sa ishte duke drejtuar veturën e tij dhe duke mos ju përshtatut shpejtësisë së lëvizjes, e godet veturën e viktimës mashkull kosovar.

Rasti raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 09:30 në fshatin Bukosh të Suharekës.


Dy drejtuesit kanë pranuar tretman mjekësor, dhe më pas i dyshuari është liruar për në shtëpi, ndërsa viktima është ndalur për trajtim të mëtutjeshëm mjekësor.

AKSIDENT TRAFIKU / Fsh. Bukosh, Suharekë 16.08.2022, 09:30. Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar deri sa ishte duke drejtuar veturën e tij dhe duke mos ju përshtatur shpejtësisë së lëvizjes, e godet veturën e viktimës mashkull kosovar. Dy drejtuesit kanë pranuar tretman mjekësor, dhe më pas i dyshuari është liruar për në shtëpi, ndërsa viktima është ndalur për trajtim të mëtutjeshëm mjekësor”, thuhet në raportin e PK-së.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë