Zyba takon banorët e Bllacës: Për një qeverisje të mirëmenaxhuar që rrjedhë nga interesi qytetarë

Kandidati për kryetar të Komunës së Suharekës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), Salih Zyba, ka vazhduar me aktivitete në kuadër të fushatës zgjedhore të zgjedhjeve lokale të 17 tetorit.

13.10.2021 / Zgjedhjet

Zyba takon banorët e Bllacës: Për një qeverisje të mirëmenaxhuar që rrjedhë nga interesi qytetarë
Foto: Ilustrim

Në kuadër të fushatës, Zyba po takon biznese të shumta që operojnë në Komunën e Suharekës si dhe qytetarë të shumtë, kështu duke i dëgjuar kërkesat dhe nevojat e tyre.

Krahas këtyre aktiviteteve, Salih Zyba së bashku me kandidatët për asamble komunale, Faton Zekolli dhe Pajtim Lezi, e mbajtën takimin me banorët e fshatit Bllacë.


Po ashtu, ai ka thënë se ky takim me banorët ka ardhur për një qeverisje të mirëmenaxhuar e që rrjedhë vetëm nga interesi qytetarë.

KOMENTE1

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *