Zyba në Dolloc, shpalos programin qeverisës dhe njofton banorët për prioritetet për Therandën

Kandidati për kryetar të Suharekës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), Salih Zyba ka vazhduar me aktivitetet në kuadër të fushatës zgjedhore për zgjedhjet lokale të 17 tetorit.

14.10.2021 / Zgjedhjet

Zyba në Dolloc, shpalos programin qeverisës dhe njofton banorët për prioritetet për Therandën
Foto: Ilustrim

Në kuadër të fushatës, Zyba po takon biznese të shumta që operojnë në Komunën e Suharekës si dhe qytetarë të shumtë, kështu duke i dëgjuar kërkesat dhe nevojat e tyre.

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Komunës së Suharekës, Salih Zyba ka vizituar fshatin Dolloc.


Zyba së bashku me kandidatin Jetmir Durmishi gjatë bashkëbisedimit me banorët diskutuan për problemet me të cilat ballafaqohen ata.

Ai shpalosi programin e tyre dhe i njoftuan banorët e fshatit Dolloc me prioritetet për Therandën.

KOMENTE0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *