Përfshihet nga zjarri një veturë në Suharekë, zjarrfikësit arrijnë ta shpëtojnë veturën

Përfshihet nga zjarri një veturë në Suharekë, zjarrfikësit arrijnë ta shpëtojnë veturën
Fjolla Hoxha

21.07.2021 / Suhareka

Jemi në stinën e verës, në muajin korrik, ku mbretërojnë temperaturat e larta dhe si shkak i motit të nxehtë mund të vie deri te shpërthimi i zjarrit.

Gjatë ditës së sotme në Suharekë një veturë është përfshirë nga zjarri.

Intervenimi i shpejtë i Njësisë së Zjarrfikësve ka lokalizuar zjarrin dhe vetura ka shpëtuar me shumë pak dëme.

Rasti ka ndodhur rreth orës 12:45 minuta.

Test antigjen për COVID-19 vetëm 15€, rezultati brenda 30 minutave

Në Laboratorin “RIOLAB” kryhet testi i shpejtë i antigjenit për COVID-19. Testi i antigjenit përdoret në diagnozën e infeksionit COVID-19....

Lexo më shumë

Të fundit