Përfshihet nga zjarri një shtëpi në fshatin Sallagrazhdë

Një shtëpi në fshatin Sallagrazhdë të Komunës së Suharekës është përfshirë nga zjarri.

12.01.2022 / Suhareka

Përfshihet nga zjarri një shtëpi në fshatin Sallagrazhdë
Foto: Ilustrim

Rasti raportohet të ketë ndodhur sot rreth orës 08:30 minuta.

Zjarrfikësit kanë arritur të intervenojnë shpejt dhe zjarri është lokalizuar, ndërsa shtëpia ka pësuar disa dëme materiale të brendshme.


Ndryshe, raste të tilla po raportohen shpesh në Komunën e Suharekës, ku para një jave në fshatin Reshtan të Suharekës ishte përfshirë nga zjarri një shtëpi, zjarrfikësit kishin shkuar në vendngjarje dhe kishin arritur ta fikin zjarrin.

Mundësi e mirë pune, Fabrika e Mobileve “TE NASERI” kërkon 50 punëtorë!

Fabrika e Mobileve ”Te Naseri” e cila gjendet në Zonën Industriale në Shirokë me një eksperiencë të gjatë në prodhimin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *