Ndeshja Ballkani – Gjilani, i besohet këtij gjyqtari

Të dielen zhvillohen të gjitha ndeshjet e xhiros së fundit në Superligën e Kosovës në futboll.

Ndeshja Ballkani – Gjilani, i besohet këtij gjyqtari

Tashmë janë deleguar gjyqtarët të cilët do t’i drejtojnë duelet e kësaj jave në elitën e futbollit kosovar.

Të dielën ndeshje interesante do të zhvillohet edhe në Suharekë, ku Ballkani do të pret Gjilanin.


Ky takim luhet më 22 maj (e diel) me fillim nga ora 15:00 në stadiumin e qytetit në Suharekë.

Drejtësia në këtë takim i është besuar gjyqtarit Bardh Ajeti, me asistentët, Edmond Zeqiri dhe Visar Kelmendi. Ndërsa gjyqtar i katërt do të jetë Valon Abazi.

Në VAR do të jetë Gramos Shala, në AVAR Fatlum Berisha, operator Naser Krasniqi, vëzhgues i gjyqtarëve Afrim Haliti dhe delegat Xhafer Dobra.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë