Munishi: Po të isha unë selektor do ta kualifikoja Kosovën në Evropian ose Botëror

Munishi: Po të isha unë selektor do ta kualifikoja Kosovën në Evropian ose Botëror

Trajneri kosovar, Ismet Munishi përgjatë një interviste në emisionin “Dhoma Rrëfimit” ka thënë se do t’i pëlqente që një ditë të ishte përzgjedhës i Kosovës në futboll.

Ismet Munishi ka thënë që ai do ta kualifikonte Kosovën në kampionatin evropian dhe atë botëror.

“Mua do më pëlqente që të jem selektor i Kosovës, po të isha unë do ta kualifikoja Kosovën në Evropian dhe Botëror”, tha Munishi, përcjell Zeri.


Ndryshe, Ismet Munishi u largua nga Ballkani javë më parë dhe në vend të tij u emërua Bledi Shkëmbi.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë