Bizneset Vende Pune Ofertat

Fjala e fundit e teknologjisë zbarkon në Fabrikën e Mobileve “TE NASERI”

Fjala e fundit e teknologjisë zbarkon në Fabrikën e Mobileve “TE NASERI”

18.09.2023 Sponsored

Fokusi në rritjen e cilësisë së produkteve, rritjen e kapaciteteve prodhuese dhe të jenë sinonim i liderit në treg, ka qenë, është dhe mbetet qëllim i Fabrikës së Mobileve “TE NASERI”.

Për mbi tri dekada kjo ndërmarrje ka krijuar mobile prej druri të vërtetë për familjet në të gjithë Kosovën dhe jo vetëm. Nga pronarët tek punonjësit e kësaj ndërmarrje, fjala familje është në qendër të biznesit.

Gërshetimi i shumë tipareve profesionale të inxhinierëve të Fabrikës së Mobileve “TE NASERI” ka bërë që të krenohen me cilësinë dhe mjeshtërinë e mobileve të prodhuara që do të zgjasin për breza.

Së fundmi kjo ndërmarrje ka sjellur teknologjinë më moderne në rajon duke mundësuar kështu edhe rritjen e kapaciteteve prodhuese dhe hapjen e shumë vendeve të reja të punës.

Ky investim shërben si garanci jo vetëm për përmbushjen e standarteve vendore por edhe atyre europiane.

Fabrika e Mobileve “TE NASERI” është e përkushtuar për të qenë çdoherë në hap me inovacionet e reja teknologjike dhe është përkrahës i mënyrave më cilësore të prodhimit.

Menaxheri i Fabrikës së Mobileve “TE NASERI”, Driton Gashi, bën të ditur se prioritet i tyre është përdorimi i materialit të cilësisë së lartë duke prodhuar produkte të klasit të parë për të qenë sa më afër klientit dhe kërkesave të tyre.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!
Mundësi e mirë për nxënësit dhe të rinjët! Fabrika e Mobileve “TE NASERI” hap 50 vende të reja pune

Mundësi e mirë për nxënësit dhe të rinjët! Fabrika e Mobileve “TE NASERI” hap 50 vende të reja pune

Në kuadër të rritjes së kapaciteteve prodhuese dhe logjistike, Fabrika e Mobileve “TE NASERI” ofron mundësi punësimi për 50 nxënës dhe të rinjë.

Sipas drejtuesve të kësaj ndërmarrje mundësia që ata po ofrojnë i bën nxënësit dhe të rinjët më të aftë dhe më konkurrentë në tregun e punës.

Duke bërë një punë të mrekullueshme dhe duke bërë më shumë se çka kërkohet prej teje, t’i krijon një përshtypje shumë të mirë që do të rezultojë të paktën në një letër të mrekullueshme rekomandimi, apo edhe të rezultojë në një ofertë potenciale për punë, thotë Driton Gashi, drejtor në Fabrikën e Mobileve “TE NASERI”.

Lidhur me hapjen e 50 vendeve të reja të punës Gashi thotë se duke ofruar punë sezonale ose edhe afatgjate, ne ofrojmë mundësinë për aplikimin e njohurive të tyre teorike në një ambient pune dhe njëkohësisht fitimin e përvojës, testimit dhe rekrutimit të fuqisë së re punëtore, me ç’rast edhe kontribuojmë në zhvillimin ekonomik duke hapur dyert për shumë nxënës dhe të rinjë.

Tutje Gashi shtoi se ajo çfarë ata kërkojnë është që aplikantët të paktën:

  • Të kenë aftësi komunikuese,

  • Të jenë të shkathët dhe bashkëpunues në punë grupore

  • Të jetë të gatshëm në marrjen e përgjegjesive


Ai i’u ka bërë thirrje të gjithë të nxënësve dhe të rinjëve që ta shfrytëzojnë këtë mundësi që të jenë pjesë e Fabrikës së Mobileve “TE NASERI” dhe të përfitojnë shumë benefite.

Çka po don ma mirë? Teknologjia e fundit “zbarkon” në Suharekë!

Çka po don ma mirë? Teknologjia e fundit “zbarkon” në Suharekë!

Fokusi në rritjen e cilësisë së produkteve, rritjen e kapaciteteve prodhuese dhe të jenë sinonim i liderit në treg, ka qenë, është dhe mbetet qëllim i Fabrikës së Mobileve “TE NASERI”.

Për mbi 3 dekada kjo ndërmarrje ka krijuar mobile prej druri të vërtetë për familjet në të gjithë Kosovën dhe jo vetëm. Nga pronarët tek punonjësit e kësaj ndërmarrje, fjala familje është në qendër të biznesit.

Inxhinierët e tyre vendosin zemrën dhe shpirtin e tyre në çdo pjesë të mobileve që ata bëjnë, në mënyrë që klientët të zotërojnë produktet për vite në vijim.

Veçmas që ata krenohen me cilësinë dhe mjeshtërinë e mobileve të prodhuara nga Kosova që do të zgjasin për breza, vazhdimisht janë duke investuar në rritjen e kapaciteteve prodhuese dhe logjistike, ku së fundmi kjo ndërmarrje është furnizuar me makinerinë më moderne në rajon.

Duke sjellur teknologjinë e fundit në rajon krahas rritjes së kapacitetit prodhues kjo ndërmarrje hap dyert edhe për punëtor të rinj.

Driton Gashi, drejtor i Fabrikës së Mobileve “TE NASERI” bën të ditur se ata duan të vazhdojnë traditën e prodhimit të mobileve kualitative dhe njëkohësisht duke përcjellur dhe duke u furnizuar me makinerinë e fjalës së fundit, ku sipas tij ata së shpejti hapin edhe repartin e ri prodhues.

Mundësi e mirë pune, Fabrika e Mobileve “TE NASERI” kërkon 50 punëtorë!

Mundësi e mirë pune, Fabrika e Mobileve “TE NASERI” kërkon 50 punëtorë!

Fabrika e Mobileve ”Te Naseri” e cila gjendet në Zonën Industriale në Shirokë me një eksperiencë të gjatë në prodhimin e mobileve, ku këtë vit shënon 37 vjetorin e fillimit të prodhimit të mobileve.

Kjo fabrikë ofron produktet më moderne të mobilimit si dizajne më të mira, asistencë në përzgjedhjen e dhomave të ditës, garniturave të ndryshme, kuzhinave, tavolinave, dhomave të fjetjes për të rritur dhe fëmijë, invertar për zyre, bare e restaurante, për kopshte dhe terasa, dizajnin dhe gjithçka sipas dëshirës së klientit.

Në vazhdën e rritjes së kapaciteteve dhe hapjes së vendeve të reja të punës Fabrika e Mobileve “Te Naseri” hap 50 vende të reja pune për punëtorë.

Të interesuarit mund të paraqiten:
Fabrika e Mobileve “Te Naseri”
Zona Industriale – Shirokë, Suharekë
Për informata tel. 044 187 015

Prime Led Sh.p.k Marketing / Web Brigada.123,
Kosovë
BeeApiterapia Tjera Terrnje-Suharek,
Kosovë
Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
Lami Palace Gastronomi Rr. Brigada 123, Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende31 ditë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë