Bizneset Vende Pune Ofertat

Mundësi e mirë për nxënësit dhe të rinjët! Fabrika e Mobileve “TE NASERI” hap 50 vende të reja pune

Mundësi e mirë për nxënësit dhe të rinjët! Fabrika e Mobileve “TE NASERI” hap 50 vende të reja pune

01.07.2023 Suharekë

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Në kuadër të rritjes së kapaciteteve prodhuese dhe logjistike, Fabrika e Mobileve “TE NASERI” ofron mundësi punësimi për 50 nxënës dhe të rinjë.

Sipas drejtuesve të kësaj ndërmarrje mundësia që ata po ofrojnë i bën nxënësit dhe të rinjët më të aftë dhe më konkurrentë në tregun e punës.

Duke bërë një punë të mrekullueshme dhe duke bërë më shumë se çka kërkohet prej teje, t’i krijon një përshtypje shumë të mirë që do të rezultojë të paktën në një letër të mrekullueshme rekomandimi, apo edhe të rezultojë në një ofertë potenciale për punë, thotë Driton Gashi, drejtor në Fabrikën e Mobileve “TE NASERI”.

Lidhur me hapjen e 50 vendeve të reja të punës Gashi thotë se duke ofruar punë sezonale ose edhe afatgjate, ne ofrojmë mundësinë për aplikimin e njohurive të tyre teorike në një ambient pune dhe njëkohësisht fitimin e përvojës, testimit dhe rekrutimit të fuqisë së re punëtore, me ç’rast edhe kontribuojmë në zhvillimin ekonomik duke hapur dyert për shumë nxënës dhe të rinjë.

Tutje Gashi shtoi se ajo çfarë ata kërkojnë është që aplikantët të paktën:

  • Të kenë aftësi komunikuese,

  • Të jenë të shkathët dhe bashkëpunues në punë grupore

  • Të jetë të gatshëm në marrjen e përgjegjesive


Ai i’u ka bërë thirrje të gjithë të nxënësve dhe të rinjëve që ta shfrytëzojnë këtë mundësi që të jenë pjesë e Fabrikës së Mobileve “TE NASERI” dhe të përfitojnë shumë benefite.

ISEFERI SH.P.K. Prodhim Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
Kompania e pastrimit JOKER Tjera Suharekë,
Kosovë
Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
Fabrika e Mobileve "TE NASERI" Prodhim Zona Industriale, Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë