Një shtetase e Zvicrës sulmohet fizikisht nga burri në Gjakovë

27.02.2024

Një shtetase e Zvicrës është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Një shtetase e Zvicrës sulmohet fizikisht nga burri në Gjakovë Foto: Ilustrim

Sipas raportit të policisë, viktima ka refuzuar të pranojë trajtim mjekësor.

“I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet tutje në raport.

Rasti ka ndodhur në Gjakovë.