[VIDEO] Përfshihet nga zjarri një veturë

Para pak minutash një veturë është përfshirë nga zjarri një veturë në Lubizhdë të Prizrenit.

15.11.2021 / Lajme

[VIDEO] Përfshihet nga zjarri një veturë
Foto: Ilustrim

SuharekaOnline ka siguruar video nga vendi i ngjarjes.

Në video shihet teksa vetura digjet i tëri nga flaka, ku zjarrfikësit veçse janë nisur për në vend të ngjarjes.


Deri tani nuk raportohet për persona të lënduar apo të përfshirë nga zjarri.

Parandalimi është shërim! Tumor markerët dhe roli i tyre në diagnostifikimin e kancerit

Tumor markerët janë substanca që lëshohen nga qelizat kancerogjene ose prodhohen nga trupi në reagim ndaj një tumori malinj ose...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *