Vataj: Rikthimin për rimëkëmbje e dëgjuam edhe nga banorët e Samadraxhës

Vataj: Rikthimin për rimëkëmbje e dëgjuam edhe nga banorët e Samadraxhës
Eurolinda Zenelaj

05.02.2021 / Zgjedhjet Parlamentare 2021

Kandidati për deputet nga Partia Demokratike e Kosovës, dega në Suharekë, Ramë Vataj i cili mbanë numrin 25 në listë, mbrëmë (e enjte) është takuar me banorët e fshatit Samadraxhë.

Vataj i shoqëruar nga kandidati për postin e kryeministrit nga PDK’ja, Enver Hoxhaj në mbrëmjën e së enjtës kanë takuar banrët e fshatit Samadraxhë ku kanë biseduar dhe kanë shpalosur programin e tyre.

Vataj ka thënë se rikthimin për rimëkëmbje e kanë dëgjuar edhe nga banorët e këtij fshati, raporton SuharekaOnline.

Njoftimi i plotë:

Së bashku me kryeministrin e ardhshëm të Republikës së Kosovës, z. Enver Hoxhajn, takuam banorët e fshatit Samadraxhë.

Rikthimin për rimëkëmbje e dëgjuam edhe në Samadraxhë.

Fitorja e PDK-së është fitore e Kosovës!

LEXO EDHE:  KEDS njofton për punime, nesër këto fshatra të Suharekës mbesin pa rrymë

15.02.2021 / Zgjedhjet Parlamentare 2021

Në Leshan fiton Lëvizja Vetëvendosje me 279 vota

15.02.2021 / Zgjedhjet Parlamentare 2021

Në Greikoc fiton Lëvizja Vetëvendosje me 519 vota

15.02.2021 / Zgjedhjet Parlamentare 2021

Në Bukosh fiton Lëvizja Vetëvendosje me 230 vota
RAPORTO