Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku nesër viziton Suharekën

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku nesër viziton Suharekën
Fisnik Sadiku

21.06.2021 / Suhareka

Të martën duke filluar nga ora 11:00 kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku, viziton Suharekën.

Kryetari Abdixhiku do ta vizitojë degën e LDK-së në Suharekë, në ditën e martë me datën 22.06.2021, me fillim prej orës 11:00.

Kështu ka bërë të ditur kryetari i degës së LDK-së në këtë komunë njëherish edhe kandidat për kryetar të Suharekës, Ardian Shala.

Sipas agjendës bëhet e ditur se takimi qëndror do të jetë te Parku i Qytetit (Te ura e madhe) nga ora 14:25, ku do ketë takim me rininë dhe qyetarë.

Nga tani në Physio Cure Clinic edhe trajtim i rrudhave, pikave të zeza dhe gjithçka për fytyrën tuaj

Pastrimi i fytyrës shërben për mirëmbajtjen e shëndetit të lëkures, kryerjen normale të funksioneve të qelizave si dhe ndriçimin e...

Lexo më shumë

Të fundit