Aksident trafiku në fshatin Dobërdelan, lëndohet një i mitur

Aksident trafiku në fshatin Dobërdelan, lëndohet një i mitur
Taulant Krasniqi

12.07.2021 / Suhareka

Dje në Stacionin Policor në Suharekë është raportuar për një aksident trafiku me lëndime.

Sipas raportit të policisë bëhet e ditur se në fshatin Dobërdelan të Suharekës ka ndodhur një aksident trafiku në mes një motoçiklisti dhe një automjeti.

Aksidenti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme rreth orës 11:30.

Si pasoj e aksidentit, lëndime trupore ka pësuar motoçiklisti mashkull (i mitur) është dërguar në Spitalin e Prizrenit për tretman mjekësor.

Rasti është duke u hetuar.

LEXO EDHE:  Aksident trafiku në fshatin Reshtan, lëndohet një femër

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë

Të fundit