Sot ndeshje interesante në Superligë, Llapi – Ballkani

Është caktuar orari i ndeshjeve të xhiros së 22-të në Superligë. 

Kjo xhiro do të zhvillohet në tri ditë, kjo javë u hap me neeshjen Trepça’89 – Prishtina, që u zhvillua dje.

Ndërkohë, dy ndeshje luhen sot dhe dy tjera nesër.

Ndeshje interesante do të jetë edhe ajo ndërmjet Llapit dhe Ballkanit që luhet sot duke filluar nga ora 13:30.

RAPORTO