Nesër derbi në Superligë, Drita – Ballkani

25.02.2022

Në xhiron që lamë pas u luajtën disa takime mjaft interesante, ku u zhvillua edhe ajo mes Ballkanit dhe Ulpianës, suharekasit fituan me rezultat të thellë 3-0. Ndërsa, fitoret radhazi Ballkani synon që t’i vazhdojë edhe më tutje. Në kuadër të xhiros së 22-të, do të zhvillohet edhe derbi në Superligë mes Dritës dhe Ballkanit. […]

Nesër derbi në Superligë, Drita – Ballkani Foto: Ilustrim

Në xhiron që lamë pas u luajtën disa takime mjaft interesante, ku u zhvillua edhe ajo mes Ballkanit dhe Ulpianës, suharekasit fituan me rezultat të thellë 3-0.

Ndërsa, fitoret radhazi Ballkani synon që t’i vazhdojë edhe më tutje.

Në kuadër të xhiros së 22-të, do të zhvillohet edhe derbi në Superligë mes Dritës dhe Ballkanit.

Kjo ndeshje pritet të luhet nesër me fillim prej orës 13:00.

Më poshtë gjeni orarin e xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës.

26 shkurt
Drita – Ballkani, ora: 13:00;
Llapi – Malisheva, ora: 13:00.

27 shkurt
Prishtina – Gjilani, ora 13:30;
Ulpiana – Drenica, ora 13:00;
Feronikeli – Dukagjini, ora 13:00.