Nesër derbi në Superligë, Drita – Ballkani

  • 25.02.2022
Nesër derbi në Superligë, Drita – Ballkani

Në xhiron që lamë pas u luajtën disa takime mjaft interesante, ku u zhvillua edhe ajo mes Ballkanit dhe Ulpianës, suharekasit fituan me rezultat të thellë 3-0.

Ndërsa, fitoret radhazi Ballkani synon që t’i vazhdojë edhe më tutje.


Në kuadër të xhiros së 22-të, do të zhvillohet edhe derbi në Superligë mes Dritës dhe Ballkanit.

Kjo ndeshje pritet të luhet nesër me fillim prej orës 13:00.

Më poshtë gjeni orarin e xhiros së 22-të të Superligës së Kosovës.

26 shkurt
Drita – Ballkani, ora: 13:00;
Llapi – Malisheva, ora: 13:00.

27 shkurt
Prishtina – Gjilani, ora 13:30;
Ulpiana – Drenica, ora 13:00;
Feronikeli – Dukagjini, ora 13:00.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë