Manchester City dëshiron Erling Haalandin

Manchester City dëshiron Erling Haalandin

Sukseset e Haaland te Salzburg dhe së fundmi edhe në Borussia Dortmund ka bërë që të shprehin interesim për të shumë klube evropiane.

Së fundmi Erling Haaland u shënjestrua edhe nga klubi futbollistik anglez, Manchester City.

Tashmë afati kalimtar dimëror ka kaluar, por shumë shpejt vjen koha e afatit kalimtar të verës, pra gjatë këtij afati kalimtar Manchester City po e sheh 19 vjeçarin si zëvendësim ideal të Sergio Agueros dhe për këtë mund të bëjnë një ofertë të majme.


Në sezonin 19/20 në Bundesligë, Haaland ka luajtur 4 ndeshje dhe ka shënuar 7 gola, ndërsa në DFB Cup në njëjtën sezonë ka luajtur 1 ndeshje dhe ka shënuar 1 gol.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Zëri i Qytetarëve
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës
Digjet një veturë në autostradë, afër fshatit Gelancë të Suharekës