Këngëtarja shqiptare – Agim Veliut: Eh, l*shi nuk të bën burrë!

Sipas rezultateve preliminare të KQZ-së në Podujevë ka fituar Lëvizja Vetëvendosje me kandidatin Shpejtim Bulliqin me 51.64 % e pasuar nga LDK me Nexhmi Rudarin me 35.97 % dhe PDK, ku nga kjo parti garoi Naim Fetahu, që në këto zgjedhje mori 12.4 %.

Për fitoren e Bulliqit dhe të Lëvizjes Vetëvendosje ka reaguar edhe këngëtarja, Fjolla Morina, e cila njihet si simpatizuese e madhe VV-së.

Fjolla ka bërë një reagim në Facebook, ku shkroi një status, që ka qenë thumbim për ish kryetarin e Podujevës, Agim Veliut.

“Ehh Leshi nuk t’bon burrë” shkroi Fjolla, duke iu referuar mustaqeve të ‘famshme’ të Veliut.

RAPORTO