Vodhi një trotinet, arrestohet dhe dërgohet në mbajtje prizrenasi

  • 02.09.2022
Vodhi një trotinet, arrestohet dhe dërgohet në mbajtje prizrenasi

Një rast i vjedhjes së rëndë është raportuar në stacionin policor në Prizren.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se një person ka vjedhur një trotinet në rrugën “Rifat Ukëimeri” rreth orës 21:30 në Prizren.

Nga PK-ja kanë njoftuar se dje më 1 shtator është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se kishte vjedhur një trotinet pronë e ankuesit mashkull kosovar.


Ndërkaq, trotineti i është kthyer palës së dëmtuar, kurse i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.


VJEDHJE  E RËNDË Rr. Rifat Ukëimeri, Prizren 31.08.2022 – 21:30. Më 01.09.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti kishte vjedhur një trotinet pronë e ankuesit mashkull kosovar. Trotineti i është kthyer palës së dëmtuar, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së.  

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë