U kërcënua nga kunati se do t’ia lëndonte fëmijët, viktima e lajmëron policinë dhe shkon e shqetësuar në spital

  • 26.11.2022
U kërcënua nga kunati se do t’ia lëndonte fëmijët, viktima e lajmëron policinë dhe shkon e shqetësuar në spital

Rastet e kërcënimeve në Kosovë po raportohen çdo ditë nga viktima të ndryshme. Ato po ndodhin në forma të ndryshme nga njëra tjetra.

Në Stacionin e Policisë në Prizren gjatë ditës së premte nga një femër është raportuar një rast i tillë, shkruan SuharekaOnline.

Sipas policisë viktima rreth orës 13:45 ka lajmëruar policinë se kunati i saj në vazhdimësi ka shkaktuar dhunë psikike mbi viktimën.


Të premtë në polici viktima është lajmëruar e shqetësuar pasi kunati i saj e ka kërcënuar duke i thënë se do t’ia lëndojë fëmijët.

Si pasojë e shqetësimeve viktima është hospitalizuar në spitalin e Prizrenit, ndërsa i dyshuari është shoqëruar në stacion policor.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që i dyshuari të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt.   

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë