Sulmohen tre policë në Prizren pasi intervenuan në një dhunë në familje

  • 11.10.2022
Sulmohen tre policë në Prizren pasi intervenuan në një dhunë në familje

Një rast i vrasjes në tentativë është raportuar në stacionin policor në Prizren.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se është raportuar se tre zyrtar policor deri sa kanë shkuar për të intervenuar në një rast dhunë në familje janë sulmuar dhe kanë marr ndihmë mjekësore.

Rasti raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 22:03 në Prizren.


Rasti është duke u hetuar nga njësitet relevante policore.

“VRASJE NË TENTATIVË / Prizren, 10.10.2022 – 22:03. Është raportuar se tre zyrtar policor deri sa kanë shkuar për të intervenuar në një rast dhunë në familje janë sulmuar dhe kanë marr ndihmë mjekësore. Rasti është duke u hetuar nga njësitet relevante policore”, thuhet në raportin e PK-së.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë