Rrahje mes vëllezërve në Prizren, njëri mbetet pa vetëdije, konfiskohet një AK-47

13.02.2022

Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërsa te i dyshuari është konfiskuar një armë AK-47. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. Njoftimi i plotë i policisë: Prizren, 12.02.2022 – 21:43. Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht dhe me mjete të forta dy vëllezërit e tij […]

Rrahje mes vëllezërve në Prizren, njëri mbetet pa vetëdije, konfiskohet një AK-47 Foto: Ilustrim

Viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor, ndërsa te i dyshuari është konfiskuar një armë AK-47.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prizren, 12.02.2022 – 21:43. Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht dhe me mjete të forta dy vëllezërit e tij kosovarë. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor ku njëri prej tyre ishte pa vetëdije për shkak të goditjes. Nga i dyshuari është konfiskuar një AK-47 me një fishek. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.