Policia në Prizren konfiskon 21.02 gram marihuanë, arrestohen dy persona

  • 04.11.2022
Policia në Prizren konfiskon 21.02 gram marihuanë, arrestohen dy persona

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë arrestuar dy persona të dyshuar në Prizren.

Gjatë ditës së enjte Policia e Kosovës në Prizren ka arrestuar dy persona të dyshuar, pasi që gjatë një kontrolle të dyshuarve u janë gjetur dhe konfiskuar 21.02 gram marihuanë, transmeton SuharekaOnline.

Policia e Kosovës në Prizren ka bërë të ditur se janë konfiskuar edhe dy thika, një shufër metali dy telefona mobil dhe vetura e të dyshuarve.


Me vendim të prokurorit të dyshuarit në fjalë janë dërguar në mbajtje.

POSEDIM PAAUTORIZUAR E NARKOTIKËVE Prizren 03.11.2022 – 07:50. Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që gjatë kontrollit atyre u janë gjetur dhe konfiskuar 21.02 gram marihuanë, dy thika, një shufër metali, dy telefona mobil dhe vetura. Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.” thuhet në njoftimin e policisë.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë