Bizneset Vende Pune Ofertat

Kishte sjellje agresive ndaj familjarëve të tij, arrestohet dhe dërgohet në mbajtje prizrenasi

Kishte sjellje agresive ndaj familjarëve të tij, arrestohet dhe dërgohet në mbajtje prizrenasi

21.07.2023 Ligji

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Rastet e dhunës në familje raportohen pothuajse çdo ditë në Policinë e Kosovës, të cilat janë poashtu një ndër rastet më sfiduese për institucionet e vendit.

Nga raportet e policisë në shumicën e rasteve, viktimat e dhunës në failje janë femrat, po nuk përjashtohen rastet kur të dyshuarit për arsye të ndryshme apo edhe të panjohura, dalin nga kontrolli dhe shkaktojnë probleme e ushtrojnë dhunë ndaj familjarëve të tyre.

Një rast i tillë është raportuar gjatë ditës së enjte në Stacionin Policor në Prizren, raporton SuharekaOnline.

Sipas raportit të policisë bëhet e ditur se dje rreth orës 00:20, një person ka pasur sjellje agresive ndaj familjarëve të tij si dhe ka thyer e demoluar orenditë shtëpiake.

Poashtu, policia bën të ditur se për rastin në fjalë është njoftuar edhe prokurori i shtetit, ku me vendimin e tij i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje për 48 orë.

Policia e Kosovës në Prizren ka njoftuar se rasti në fjalë është duke u hetuar nga njësitet përkatëse.

Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
ISEFERI SH.P.K. Prodhim Zona Industriale-Shirokë, 23000 Suharekë,
Kosovë
Hallka Marketing Agency Marketing / Web Rr. Brigada 123, 23000 Suharekë,
Kosovë
“Kolegji AAB” Zyra per Regjistrime Arsim dhe Edukim Rr. “Brigada 123” afer furres Edi,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende97 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë