I dhanë alkool dhe e dehën, dy persona keqpërdorin seksualisht një femër në Prizren

Një rast i sulmit seksual është raportuar në stacionin policor në Prizren.

I dhanë alkool dhe e dehën, dy persona keqpërdorin seksualisht një femër në Prizren

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se viktima femër kosovare ka pranuar ndihmë mjekësore dhe sipas saj fillimit është dehur dhe më pas është keqpërdorur seksualisht nga dy persona të panjohur.

Nga policia kanë bërë të ditur se rasti është duke u hetuar.


“SULM SEKSUAL / Prizren 16/17.06.2022 – NN. Viktima femër kosovare ka pranuar ndihmë mjekësore dhe sipas saj fillimisht është dehur e më pas është keqpërdorur seksualisht nga dy persona të pa njohur. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e PK-së.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë