Godet me veturë një femër në Korishë dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku me lëndime është raportuar në stacionin policor në Suharekë.

Godet me veturë një femër në Korishë dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se lëndime të lehta trupore ka pësuar viktima femër kosovare (këmbësore) pasi e njëjta gjersa ishte duke lëvizuar në këmbë, është goditur nga një veturë në lëvizje.

Pas shkaktimit të aksidentit është larguar nga vendi i ngjarjes.


Rasti raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 17:30 në fshatin Korishë të Prizrenit.

Nga policia kanë bërë të ditur se rasti është nën hetime.

“Fshati Korishë, Prizren 15.05.2022-17:30 Lëndime të lehta trupore ka pësuar viktima femër kosovare ( këmbësore) pasi e njëjta gjersa ishte duke lëvizur në këmbë, është goditur nga një veturë në lëvizje  e cila pas shkaktimit të aksidentit është larguar nga vendi i ngjarjes. Rasti në hetime”, thuhet në raportin e PK-së.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë