Gjendet pa shenja jete një femër në Prizren

16.12.2022

Një femër në Prizren është gjetur pa shenja jete. Policia e Kosovës ka njoftuar se të enjten në Prizren është gjetur një femër pa shenja jete, raporton SuharekaOnline. Njësitet policore dhe ndihma e shpejtë urgjente kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës. Poashtu, është bërë e ditur se […]

Gjendet pa shenja jete një femër në Prizren Foto: Ilustrim

Një femër në Prizren është gjetur pa shenja jete.

Policia e Kosovës ka njoftuar se të enjten në Prizren është gjetur një femër pa shenja jete, raporton SuharekaOnline.

Njësitet policore dhe ndihma e shpejtë urgjente kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës.

Poashtu, është bërë e ditur se me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion dhe se rasti në fjalë është duke u hetuar nga organet kompetente.

Prizren 15.12.2022 – NN. Është raportuar se viktima femër kosovare është gjetur pa shenja jete. Njësitë policore dhe ndihma e shpejtë urgjente kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet.” thuhet në njoftimin e policisë.