E kërcënoi me mesazhe në telefon dhe i shkoi tek shtëpia, arrestohet i dyshuari që kanosi një femër në Prizren

  • 24.11.2022
E kërcënoi me mesazhe në telefon dhe i shkoi tek shtëpia, arrestohet i dyshuari që kanosi një femër në Prizren

Rastet e kërcënimeve përmes telefonit në vendin tonë janë shpeshtuar kohëve të fundit, por në shumicën e rasteve ato nuk mbetën vetëm të shkruara apo të thëna në telefon.

Një rast i kanosjës është raportuar edhe në Policinë e Prizrenit nga një femër, shkruan SuharekaOnline.

Policia e Kosovës në Prizren njofton se ka arrestuar një person nëndyshimin se i njejti ka kanosur një femër.


Sipas policisë fillimisht i dyshuari me telefon i kishte dërguar viktimës mesazhe me përmbajtje kërcënuese, ku pastaj edhe i kishte shkuar tek shtëpia e saj dhe e kishte kanosur atë.

Policia bën të ditur se i dyshuari pas intervistimit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë