Bizneset Vende Pune Ofertat

Arrestohet një person në Prizren, u kap me marihuanë e para të falsifikuara

Arrestohet një person në Prizren, u kap me marihuanë e para të falsifikuara

07.08.2023 Ligji

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Një person i dyshuar është arrestuar nga Policia e Kosovës në Prizren.

Policia e Kosovës në Prizren ka njoftuar se gjatë një kontrolli në motorin e një personi të dyshuar ka gjetur dhe konfiskuar substancë narkotike të llojit marihuanë dhe 70 euro të falsifikuara, raporton SuharekaOnline.

Policia njofton se i dyshuari së bashku me sasinë e substancës narkotike të llojit marihuanë i është dorëzuar njësisë adekuate policore për procedura të mëtutjeshme.

Rr. Besim Shala, Prizren, 06.08.2023 – 13:35. Gjatë kontrollit të motorit të dyshuarit mashkull  kosovar është gjetur dhe konfiskuar 70 euro para të falsifikuara dhe 10.34 gram substancë narkotike e llojit marihuanë. I dyshuari së bashku me sasinë e drogës i është dorëzuar njësisë adekuate policore për procedurë të mëtutjeshëm.” thuhet në njoftimin e policisë.

Laboratori RIOLAB Mjekësi Rr.Luigj Gurakuqi, 23000 Suharekë,
Kosovë
Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
SuharekaOnline Media Rr. Brigada 123, pn, 23000 Suharekë,
Kosovë
New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende89 ditë

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë