Arrestohet një femër në Prizren, i’u gjet një sasi substancë narkotike e llojit marihuanë

Një rast i posedimit të substancave narkotike është raportuar në stacionin policor në Prizren.

Arrestohet një femër në Prizren, i’u gjet një sasi substancë narkotike e llojit marihuanë

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që i është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë në peshë 5.89 gram.

Rasti raportohet të ketë ndodhur dje rreth orës 15:05 në rrugën “Ibrahim Lutfiu” në Prizren.


Nga policia kanë njoftuar se me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje.

POSEDIM I SUBSTANCAVE NARKOTIKE / Rr. Ibrahim Lutfiu Prizren 14.06.2022-15:05.  Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që  i është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike llojit marihuanë në peshë 5.89gram Me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së.

KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë