Vihet gurthemeli për Qendrën Mjekësore në fshatin Mushtisht

  • 22.06.2021
Vihet gurthemeli për Qendrën Mjekësore në fshatin Mushtisht

I pari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka vizituar sot banorët e fshatit Mushtisht.

Gjatë kësaj vizite kryetari Muharremaj së bashku me banorët e këtij fshati kanë vënë gurthemelin për ndërtimin e Qendrës Mjekësore.

Banorët e fshatit Mushtisht dhe të fshatrave për rreth tij shumë shpejt do të kenë kushte shumë më të mira dhe më të avancuara mjekësore.


Kryetari Muharremaj ka uruar banorët e Mushtishtit dhe ka premtuar se me ndërtimin e kësaj Qendre, qytetarët do të kenë shërbime të avansuara mjekësore.

N'minuta
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë