Hoti dhe Ministrja e Financave vizitojnë sot BKQ-në

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti së bashku me Ministren e Financave, Hykmete Bajrami do të vizitojnë sot Bankën Qendrore të Kosovës.

Kjo është bërë e ditur përmes një komunikate për media.

Në njoftim thuhet se Hoti së bashku me Bajramin do të vizitojnë BKQ-në sot në orën 14:00.

“Kryeministri Avdullah Hoti bashkë me ministren e Financave, Hykmete Bajrami, vizitojnë Bankën Qendrore të Kosovës. VENDI: Ndërtesa e Bankës Qendrore të Kosovës KOHA: 14:00”, thuhet në njoftim.

© SuharekaOnline. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.