Drejtori i IKSHPK-së, Naser Ramadani merr vaksinën anti-COVID, fton qytetarët të vaksinohen

Drejtori i IKSHPK-së, Naser Ramadani merr vaksinën anti-COVID, fton qytetarët të vaksinohen
Taulant Krasniqi

12.07.2021 / Lajme

Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), Naser Ramadani gjatë ditës së sotme është vaksinuar kundër virusit COVID-19.

Lajmi është bërë i ditur nga IKSHPK-ja përmes një njoftimi.

Ramadani ka ftuar qytetarët që të vaksinohen, pasi që me vaksinë mbroni veten, familjen, të afërmit, kombin dhe njerëzimin kundër COVID-19.

“Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike, Prof. Dr. Assoc. Naser Ramadani sot u vaksinua kundër COVID-19.

Vaksinohuni edhe Ju!

1. Me vaksinë mbroni veten, familjen, të afërmit, kombin dhe njerëzimin kundër COVID-19.

2.Të gjitha Vaksinat në Kosovë janë të sigurta dhe të gjitha të APROVUARA nga EMA dhe FDA (Agjencia Evropiane dhe ajo Amerikane)

LEXO EDHE:  Një rast i ri me COVID-19 në Suharekë, një i vdekur dhe 110 raste në tërë Kosovën

3.Vaksinohuni për shëndet tani!

4.Beteja fitohet vetëm me vaksinim”, thuhet në njoftim.

LAMI Palace – Bëhuni pjesë e ambientit mbretëror duke shijuar çdo detaj!

LAMI Palace një vend i veçantë i ndërtuar dhe dizajnuar me një shije të rrallë dhe unike ofron momente të...

Lexo më shumë

Të fundit