Topliqan, rrahen dy persona me vete, njëri pëson lëndime trupore

Një rast i rrahjes është raportuar të martën në Topliqan të Suharekës.

01.12.2021 / Suhareka

Topliqan, rrahen dy persona me vete, njëri pëson lëndime trupore
Foto: Ilustrim

Sipas raportit të Policisë së Kosovës në fshatin Topliqan, Suharekë, të martën më 30.11.2021 rreth orës 17:00 është raportuar se dy të dyshuarit meshkuj kosovarë, pas një mosmarrëveshje janë kanosur dhe sulmuar mes veti.

Gjithashtu bëhet e ditur se si pasoj njëri prej tyre ka pësuar lëndime trupore.


Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Themele të sigurta të së ardhmes, N.T.P.SH “HALITI”, gjiganti i ndërtimit në Suharekë

Të investosh në të ardhmen është gjëja më e duhur që çdo person do duhej ta ketë parasysh në secilin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *