Suharekë, i gjenden substanca narkotike, arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh bënë të ditur se të dielën në Suharekë është arrestuar i dyshuari mashkull pasi që i janë gjetur substanca të dyshuara narkotike.

13.12.2021 / Suhareka

Suharekë, i gjenden substanca narkotike, arrestohet i dyshuari
Foto: Policia e Kosovës

Sipas raportit thuhet se rreth orës 18:30 në rrugën “Brigada 123” në Suharekë është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar tek i cili gjatë kontrollit janë gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit Marihuanë në peshë 5.47 gram.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt, rasti në procedurë hetimore.


“Rr. Brigada 123, Suharekë. Gjatë kontrollit te i dyshuari mashkull kosovar i është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit Marihuanë në peshë 5.47 gram. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin e PK-së.

Mundësi e mirë pune, Fabrika e Mobileve “TE NASERI” kërkon 50 punëtorë!

Fabrika e Mobileve ”Te Naseri” e cila gjendet në Zonën Industriale në Shirokë me një eksperiencë të gjatë në prodhimin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *