Shirokë, sulmoi fizikisht një femër dhe një mashkull, arratiset i dyshuari

Një rast i lëndimit të lehtë trupor është raportuar në stacionin policor në Suharekë.

10.01.2022 / Suhareka

Shirokë, sulmoi fizikisht një femër dhe një mashkull, arratiset i dyshuari
Foto: Ilustrim

Në raportin e Policisë së Kosovës, bëhet e ditur se dy viktimat një femër dhe një mashkull kosovarë kanë pësuar lëndime trupore pasi që janë sulmuar fizikisht nga një i dyshuar mashkull kosovar.

Rasti raportohet të ketë ndodhur më 8 janar rreth orës 12:45, në fshatin Shirokë.


Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari gjendet në arrati.

“Fshati Shirokë, Suharekë 08.01.2022. Dy viktimat një femër dhe një mashkull kosovarë kanë pësuar lëndime trupore pasi janë sulmuar fizikisht nga një i dyshuar mashkull kosovar. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari   gjendet në arrati”, thuhet në raportin e Policisë.

Mundësi e mirë pune, Fabrika e Mobileve “TE NASERI” kërkon 50 punëtorë!

Fabrika e Mobileve ”Te Naseri” e cila gjendet në Zonën Industriale në Shirokë me një eksperiencë të gjatë në prodhimin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *