Bizneset Vende Pune Ofertat

Nderohen dhe përkujtohen dëshmorët e fshatit Studençan

Nderohen dhe përkujtohen dëshmorët e fshatit Studençan

27.05.2023 Suharekë

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Sot shënohet dita e dëshmorëve në fshatin Studençan të Suharekës.

Në këtë ditë, Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, zyrtarë të tjerë nga komuna dhe përfaqësues të partive të tjera politike kanë marr pjesë në nderimin dhe pëkujtimin e dëshmorëve të fshatit Studençan, raporton SuharekaOnline.

“Në Studençan në nderim të vepres së dëshmorëve dhe martirëve. “Në Studençan në nderim të vepres së dëshmorëve dhe martirëve.

Lavdi e përjetshme !” ka shkruar Muharremaj.

Poashtu, edhe kryetari i Partisë Demokratike, dega në Suharekë, Dardan Berisha ka përkujtuar dëshmorët e fshatit Studençan, ku është shprehur se liria është ndërtuar nga gjaku i dëshmorëve.

“27 Maji, shënon ditën e dëshmorëve dhe martirëve të fshatit Studençan!

Liria ësht ndërtuar me gjakun dhe sakrificën e Dëshmorëve.

Sot, ata janë nderi dhe krenaria jonë, ndërgjegjja më sublime.

Lavdi…!” ka shkruar Berisha.

PRIMA QERAMIKA Tjera Shirokë, Suharekë,
Kosovë
Luli Market Tjera Rr. Mbreti Agron, Gjinoc,
Kosovë
N.T.P NEON Tjera Xhavit Bajraktari (Rruga Tranzit),
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë