Muharremaj: Zjarrfikësit e kanë treguar me përkushtim, angazhimin për mbrojtjen tonë nga rreziqet

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, sot kafen e mëngjesit e ka pirë së bashku me stafin e zjarrfikësve.

31.12.2021 / Suhareka

Muharremaj: Zjarrfikësit e kanë treguar me përkushtim, angazhimin për mbrojtjen tonë nga rreziqet
Foto: Ilustrim

Kryetari Muharremaj ka thënë se zjarrfikësit e kanë treguar me përkushtim e vendosmëri, angazhimin e tyre për mbrojtjen tonë nga rreziqet.

Po ashtu, ai ka shtuar se e pakta që mund të bëja për ta në ditën e fundit të këtij viti, është kafja e mengjesit me ta duke ju uruar më të mirat për ta dhe familjet e tyre.


Postimi i plotë:

Zjarrëfikësit e kanë treguar me përkushtim e vendosmëri, angazhimin e tyre për mbrojtjen tonë nga rreziqet.

E pakta që mund të bëja për ta në ditën e fundit të këtij viti, është kafja e mengjesit me ta duke ju uruar më të mirat për ta dhe familjet e tyre.

Gëzuar!

Mundësi e mirë pune, Fabrika e Mobileve “TE NASERI” kërkon 50 punëtorë!

Fabrika e Mobileve ”Te Naseri” e cila gjendet në Zonën Industriale në Shirokë me një eksperiencë të gjatë në prodhimin...

Lexo më shumë
KOMENTE0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *