Bizneset Vende Pune Ofertat

LAJMI FUNDIT: Sulmohet fizikisht një doktoreshë në QKMF-Suharekë

LAJMI FUNDIT: Sulmohet fizikisht një doktoreshë në QKMF-Suharekë

10.08.2023 Suharekë

Sigurimi Internacional

Ofertë speciale

Rastet kur mjekët dhe infermierët nëpër Qendrat e Mjekësisë Familjare sulmohen nga personat të cilët marrin shërbime shëndetësore janë raste të shpeshta.

Një rast i tillë ka ndodhur sot gjatë ditës së enjte në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Suharekë.

Burime të SuharekaOnline bëjnë me dije se sot gjatë ditës së enjte nga një person i cili ishte duke marr shërbime në QKMF është sulmuar fizikisht një doktoreshë e cila ishte duke trajtuar pacientin.

Poashtu, burimet e njëjta bëjnë me dije se rasti në fjalë është denoncuar edhe në Stacionin Policor në Suharekë.

Ende nuk dihet shkaku i sulmit fizik nga i dyshuari në drejtim të doktoreshës.

SuharekaOnline do t’iu mbaj të informuar për këtë rast.

N.T.P NEON Tjera Xhavit Bajraktari (Rruga Tranzit),
Kosovë
Sigurimi Internacional Sigurime Brigada 123,
Kosovë
Moler Andi Ndërtimtari Suharekë,
Kosovë
New Born Master Arsim dhe Edukim Rruga Xhavit Sylaj p.n.,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende101 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë