Bizneset Vende Pune Ofertat

Gjuajti me armë AK-47 në një aheng familjar, arrestohet një person në Greikoc

Gjuajti me armë AK-47 në një aheng familjar, arrestohet një person në Greikoc

14.08.2023 Suharekë

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

Një person është arrestuar në Greikoc të Suharekës.

Policia e Kosovës në Suharekë të dielën e 13 gushtit rreth orës 17:00 ka arrestuar një person të dyshuar në fshatin Greikoc, raporton SuharekaOnline.

Sipas policisë, i arrestuari dyshohet se në një ahengë familjar kishte gjuajtur me armë zjarri.

Njësitet relevante të policisë kanë dal në vendngjarje ku edhe kanë gjetur pesë gëzhoja të fishekëve dhe një armë automatike AK-47, e cila dyshohet se ishte përdorur në rast.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Fsh. Grejkoc, Suharekë , 13.08.2023 – 17:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar për shkak se në një aheng familjar ka gjuajtur me armë zjarri në ajër. Njësitë relevante policore në vendin e ngjarjes kanë gjete dhe sekuestruar pesë gëzhoja të fishekëve dhe një armë automatike AK-47 e cila dyshohet se ishte përdor në rast. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.” thuhet në njoftimin e policisë.

SuharekaOnline Media Rr. Brigada 123, pn, 23000 Suharekë,
Kosovë
BeeApiterapia Tjera Terrnje-Suharek,
Kosovë
New Born Agency Tjera Rruga Xhavit Sylaj, Suharekë,
Kosovë
“Kolegji AAB” Zyra per Regjistrime Arsim dhe Edukim Rr. “Brigada 123” afer furres Edi,
Kosovë
Arkitekturë dhe Dizajn
Architecture/ Interior Design
Suharekë4 vende89 ditë

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë sot dhe paguaj me këste deri në 12 MUAJ.

New Born Master

Kualifikohu për KODIN 95 në Maribor-Slloveni për kategorinë C, CE, D!

New Born Agency

Fluturime direkte nga Ljublana në Prishtinë dhe anasjelltas!

Fabrika e Mobileve "TE NASERI"

Mobilo shtëpinë deri në 10,000 € me mundësi pagese deri në 36 muaj.
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
Suharekë, rruga e lagjes “Fan Noli” vërshohet nga mbeturinat, ankohen qytetarët
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
[FOTO] Vetura përplaset me ujkun në autostradën Prizren-Suharekë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Disa të rinj kapen në video duke dëmtuar ulëset në “Shtigjet e Ecjes”, Muharremaj kërkon intervenimin e policisë
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Ganimete Hoxha nga fshati Budakovë ka nevojë për ndihmën tuaj
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Suharekë, zjarrfikësit vazhdojnë të përballen me zjarre malore
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Ambient i pastër, “betonizohet” rruga në Zonën Industriale
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Zjarr mbi fshatin Sallagrazhdë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Kapen me marihuanë, arrestohen 4 të rinj në Suharekë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, raportohet për të lënduar
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë
Aksident në autostradë në drejtimin Suharekë-Prizren, një person i lënduar rëndë